KONST / Litografier / Färglitografi 14632194
nr 1463 2194
Makode Linde
(f. 1981), Sverige
Signerad, numrerad 41/165. Färglitografi, bildmått: 39x29cm, yttermått inklusive ram: 42x33cm
Makode Linde, svensk konstnär född 1981.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:55:05
1.100 kr
25 apr